Dzień Mamy i Taty

W dniu 18.06.2010r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym Nr2 w Kielcach odbyły się obchody Dnia Mamy i Taty. Uroczystość przygotowały panie: E. Kolek, L. Jamrożek, R. Rzepka i K. Szewczyk. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Kazimiera Nowak, która bardzo ciepło przywitała wszystkich przybyłych rodziców. Na tę okoliczność dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy przygotowały montaż słowno – muzyczny pt.: „Kochani Rodzice”. Własnoręcznie przygotowały również upominki dla swoich rodziców, opiekunów.

Dla uzyskania miłej atmosfery dzieci z nauczycielami przygotowały słodki poczęstunek i dekorację sali w której odbywała się uroczystość. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej, rodzinnej atmosferze. Rozstaliśmy się z nadzieją, że spotkamy się znów za rok.