Krysztalowe wiadomości z tornistra – wiosna

%%wppa%% %%cover=30%%

Za kilka dni Święta Wielkanocne. W oczekiwaniu na ten szczególny czas w roku, zespół redakcyjny przygotował kolejny numer szkolnej gazetki Kryształowe wiadomości z tornistra. Zainteresowani znajdą tu wiele ciekawych informacji na temat zwyczajów i tradycji świątecznych, również tych mniej znanych, charakterystycznych dla innych regionów Polski. A może ktoś zechce dowiedzieć się, co było pierwsze: jajko czy kura? Zapraszamy do zgłębienia tej odwiecznej tajemnicy na łamy naszej gazetki.
Obok tematów świątecznych dużo miejsca poświeciliśmy wiośnie, która na dobre zagościła nie tylko za oknem – w naszych sercach również. „Wywiad z Panem Bocianem” jest tego doskonałym przykładem. Co zdradził nam bocian? Przeczytacie w gazetce.
Wielbicieli plastycznego talentu naszych artystów odsyłamy do kącika plastycznego, którego myślą przewodnią, jak łatwo się domyśleć, jest wiosna i Święta Wielkanocne. A korzystając z okazji naszym wiernym czytelnikom, tym obecnym i tym przyszłym, składamy serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i zielonych Świąt pachnących wiosną.

Zespół redakcyjny.

Może Ci się również spodoba