Wielkanocna aukcja „Serce w koszyczku”

Zakończyła się druga edycja akcji „Serce w koszyczku”, podczas której licytowane były przedmioty wykonane przez uczniów z naszego Ośrodka. W ramach akcji na antenie Polskiego Radia Kielce w dniach 26 i 27 marca 2013 udało się zgromadzić 2500 zł. (700 zł uzyskaliśmy ze sprzedaży naszych stroików świątecznych, 500 zł ofiarował prywatny darczyńca, aż 1300 zł przekazała Pani Grażyna Jarosz – Prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom).
Pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia zajęć muzykoterapeutycznych, regularnie prowadzonych w placówce.
Cieszymy się, że prace wykonywane przez uczniów zyskały uznanie wśród słuchaczy Radia Kielce, dzięki którym to skromne przedsięwzięcie urasta do rangi wojewódzkiego.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim licytującym osobom, firmie TKMIX, Fundacji Vive Serce Dzieciom oraz Stowarzyszeniu Młodzi Demokraci Koło Kielce.

Więcej na:www.radio.kielcepl
Zapraszamy do słuchania Radia Kielce

Organizatorzy i pomysłodawcy akcji: Magdalena Osieja i Justyna Ławrowska-Kołomyja