Pola Nadziei 2015

POLA NADZIEI 2014 15 (KLIKNIJ NA TYTUŁ)

Po raz kolejny uczniowie SOSW nr 2 wzięli czynny udział w kampanii Caritas – Pola Nadziei.
We wtorek 14.04.2015 w Parku Miejskim im. S. Staszica odbyła się impreza integracyjna dla najmłodszych uczestników akcji. Jednym z gości był sam Koziołek Matołek, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy.
16.04.2015 w czwartek na ulicach naszego miasta ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Wśród wolontariuszy byli nasi uczniowie: Łukasz Gołąbek, Kamil Mazurek, Bartek Murzec, Mateusz Ozga, Marta Migas, Piotr Sroka i Dawid Małek. Wyposażeni w puszki i żonkile dzielnie kwestowali mimo niesprzyjających warunków pogodowych.
Wszystkim, którzy dołączyli się do tak szczytnej akcji serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie: M. Miśkiewicz, K. Cynowska, M. Jung, E. Pachocka-Sobczak, B. Warchałowska