????

Dnia 2 października 2015r. uczniowie naszej placówki uczestniczyli w Zlocie Szkół Promujących Zdrowie i XII Festiwalu Zdrowia im. Z. Kociuby w Busku-Zdroju.
Uroczystego otwarcia oraz powitania przybyłych gości dokonał Starosta Buski- Jerzy Kolarz. Następnie Świętokrzyski Kurator Oświaty- Małgorzata Muzoł zainaugurowała zlot szkół promujących zdrowie oraz wręczyła Certyfikaty i Zaproszenia dla szkół należących do Świętokrzyskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
Uczestniczyliśmy w prerekcji pt.: „Żywimy się zdrowo i bezpiecznie” oraz obejrzeliśmy występy artystyczne młodzieży licealnej o tematyce zdrowotnej.
Zlot Szkół Promujących Zdrowie zakończył się pokazem i konsumpcją ekologicznych potraw, które wszystkim bardzo smakowały.

Opiekun: M. Miśkiewicz