Zabawa Andrzejkowa 2015

W piątek 27 listopada w naszym ośrodku zawitali wróże i wróżki. Każdy mógł wywróżyć sobie imię chłopaka lub dziewczyny, sprawdzić kiedy czeka go ślub i jak liczne potomstwo przewidziały gwiazdy.
W trakcie dyskoteki do dyspozycji uczestników zabawy był Pokój Wróżki, gdzie przepowiadały najbliższą przyszłość wróżki z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Masłowie.
Młodzież pod opieką Pani Pauliny Cieślik odwiedziła nas w ramach projektu edukacyjnego „Uczymy się żyć razem”, którego głównym celem jest integrowanie środowisk uczniowskich szkoły masowej i szkoły specjalnej. A nic tak nie przełamuje barier i uprzedzeń, jak wspólna zabawa.

Poniżej link do relacji Gimnazjum im. J.P II w Masłowie

Wróżki: A. Pańtak, Z. Dulęba, M. Zięcik-Czarny
Fotorelacja, opiekunowie projektu integracyjnego: Paulina Cieślik, Katarzyna Cynowska, Ewelina Pachocka-Sobczak