Wizyta Św. Mikołaja

W naszej Szkole 6 grudnia 2016r. mieliśmy okazję gościć Św. Mikołaja, który przyniósł uczniom wiele prezentów. Dzięki wolontariuszom z I LO im. Stefana Żeromskiego zabawa była bardzo udana. Były zgadywanki, rozwiązywanie rebusów, krzyżówek oraz śpiewanie piosenek i recytowanie wierszy dla Mikołaja. Odbył się również pokaz mistrza sztuk walki Tomasza Kęćko, który postarał się przekazać też filozofię jaka im przyświeca. Sensei został zaproszony przez jednego z rodziców pana Grzegorza Zemstę. Po rozdaniu prezentów dzieci wraz z Mikołajem i śnieżynkami bawiły się przy muzyce. Prezenty dla uczniów sponsorowali tacy Mikołaje jak: Wodociągi Kieleckie, E. Leclerc, Stowarzyszenie Kryształki oraz Pani Joanna Winiarska – Radna Rady Miasta Kielce. Serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: M. Czerwińska, P. Kędziora