Cała Polska Czyta Dzieciom – edycja czerwcowa

„Gdzieś daleko stąd, w miejscu, które trudno znaleźć na mapie…” – tak zaczyna się historia „Bałaganiaków” z serii Agnieszki Zimnowieckiej „Humoraki” . Tą zabawną opowieść przedstawiła naszym uczniom Pani Dorota z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach Filia Nr 9, podczas spotkania w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
Książka bardzo podobała się naszym wychowankom a postacie przedstawione w tej publikacji rozbawiły wszystkich słuchających. Spotkanie było interaktywne, uczniowie wykonywali zadania nawiązujące do tematyki opowiadania.
W drugiej grupie słuchaczy Pani Dorota przedstawiła opowieści o dzikich zwierzętach, wzbogacone ciekawymi ilustracjami.
Spotkania czytelnicze cieszą się dużym zainteresowaniem naszych uczniów.
Czerwcowe spotkanie w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”
Ogólnopolski tydzień czytania „Polska Rzeczpospoczyta”

Może Ci się również spodoba