OBÓZ SPORTOWY – ZAKOPANE 2018

W dniach 15 – 25.11.2018 nasi uczniowie wzięli udział w OBOZIE SPORTOWYM w ZAKOPANEM. Wyjazd stanowił świetną okazję zarówno do intensywnej aktywności fizycznej jak i odpoczynku oraz rehabilitacji. Zajęcia ruchowe obejmowały: gry zespołowe, aerobik, tenis stołowy, bilard, badminton, zajęcia taneczne a także bocce. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach sportowych oraz poznawali tatrzańskie szlaki turystyczne. Piesze wycieczki dawały wspaniałą okazję do podziwiania górskiego krajobrazu. Uczestnicy obozu w ciągu kilku dni przemierzyli wiele kilometrów i odwiedzili takie miejsca jak: Dolina Białego, Dolina Kościeliska, Wielka Krokiew, Gubałówka, Harenda. Górskie doliny były idealnym miejscem na zimowe spacery, pozwoliły przenieś się w naprawdę piękny tatrzański świat. Ścieżki biegnące przez liczne, zawieszone nad potokiem mostki, wyglądały niezwykle malowniczo. W mroźne dni relaksowaliśmy się w Chochołowskich Termach. Termy to nie tylko baseny- to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania znalazł coś dla siebie. Do dyspozycji mieliśmy 30 basenów i beczek z wodą siarkową i solankową, stanowiska z hydromasażem, rwącą rzekę, siatkę do wspinaczki jak również grotę solną, saunę i dużo wspaniałej zabawy. Dodatkową atrakcję stanowił wieczorny przejazd saniami po okolicy Zakopanego. Drogę oświetlały nam tylko pochodnie i gwiazdy. Kulig zakończyło wspólne śpiewanie, ognisko i dyskoteka na świeżym powietrzu, w otoczeniu gór. Pobyt w Zakopanem był kolejną okazją do zawarcia nowych znajomości, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zahartowania charakteru.
Opracowanie i zdjęcia: Łucja Niewadzi, Joanna Picheta