WIGILIA W INTERNACIE

To był wspaniały dzień , kiedy rodzice , opiekunowie, wychowankowie, wychowawcy i zaproszeni goście mogli spotkać się w jednym miejscu i wspólnie przeżyć atmosferę wigilijnej kolacji.
Był czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Był czas na wspólne kolędowanie. I oczywiście na biesiadowanie przy Wigilijnym stole.
Nie zabrakło też niespodzianek. Pani Joanna Winiarska – nasz gość specjalny – ufundowała dla podopiecznych słodki poczęstunek a Zastęp Świętego Mikołaja z restauracji KFC ufundował i dostarczył świąteczne paczki i poczęstunek z najlepszych oferowanych przez restaurację KFC smakołyków.
Impreza udała się wyśmienicie. Potrawy były przepyszne. Atmosfera cudowna pełna radości, uśmiechu i życzliwości. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że wszystkie złożone życzenia w tym dniu spełnią się w całości.
Serdecznie dziękujemy za obecność p. Joannie Winiarskiej, p. dyr. Kazimierze Nowak, p. zast. dyr. Wojciechowi Skarbkowi oraz wszystkim zaproszonym Rodzicom i Opiekunom.
Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników restauracji KFC za zakup paczek i zorganizowanie poczęstunku dla wychowanków.
Do zobaczenia w przyszłym roku.

 

Może Ci się również spodoba