BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM – KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

W środę, 8 kwietnia uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Kieleckiego Ratusza na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,, Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”, mającym na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie właściwych postaw w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie aktywności artystycznej. Prace zostały zaprezentowane w Urzędzie Miasta Kielce. W ramach tych działań na początku lutego w szkole zorganizowano konkurs plastyczny o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prace o powyższej tematyce były namalowane przez 22 naszych podopiecznych. Uczniowie wykonali swoje plakaty dowolnymi technikami. Organizatorem konkursu był Przewodniczący Rady Miasta- Kamil Suchański. Akcję wspierali pan J. Wiatrowski oraz p. T. Królak. Komisja konkursowa w składzie: J. Karyś, K. Kwietniak, A. Kibortt, J. Bukowski, J. Wiatrowski, T. Królak przyznała nagrody rzeczowe. Po wręczeniu nagród uczniowie mieli możliwość obejrzeć salę sesyjną w Urzędzie Miasta. Uczniowie naszej szkoły świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów.
więcej na naszemiasto.pl
Opracowanie: Łucja Niewadzi

 

Może Ci się również spodoba