ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Rok szkolny już za nami.  Był  pełen cudownych wrażeń, nowych doświadczeń, uśmiechów, czasem smutków i rozterek.  Jak zawsze wyjątkowy, niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju. W dniu jego zakończenia zebrali się praktycznie wszyscy : nauczyciele ,uczniowie, ich rodzice i opiekunowie. Była okazja do wspomnień i wspólnych rozmów, prezentacji osiągnięć dzieci i młodzieży oraz uroczystego wręczenia świadectw. Były tez podziękowania, kwiaty, upominki i dużo pozytywnej energii.

Dla niektórych z uczniów był to tez ostatni dzień w tej szkole. Rozpoczęcie nowej drogi w życiu , do której szykowali się przez cały okres nauki w naszej szkole, nierzadko wzruszało do łez. Życzymy Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu, dużo radości i wytrwałości. Dla nasz zawsze pozostaniecie naszymi uczniami. I gdy zatęsknicie – zapraszamy w odwiedziny. Będziecie tu zawsze mile widziani.

Wszystkim zaś życzymy udanych wakacji, bezpiecznego dojazdu i powrotu, niesamowitych wrażeń z podróży i mnóstwa historii do opowiadania które z chęcią wysłuchamy już we wrześniu.

Do zobaczenia :-)

 

Może Ci się również spodoba