Szkoła

Wnętrze placówki to teraz całkowicie nowy standard zapewniający uczniom wyjątkowe warunki pobytu w Ośrodku. Przestronne, jasne klasy w stonowanych kolorach zapewniają przestrzeń do nauki, wyciszenia i odpoczynku w trakcie zajęć. Meble dostosowane do wymogów rozwojowych dzieci i młodzieży sprzyjają komfortowemu udziałowi w lekcjach.  Przestronne korytarze, szerokie drzwi wejściowe do klas, przestronna jadalnia z całkowicie nowym wyposażeniem sprawiają, że również zajęcia międzylekcyjne są przyjemne i bezkolizyjne.
Placówka posiada Pracownię Kulinarną z pełnym wyposażeniem dydaktycznym , Pracownię Komputerową wyposażoną w nowoczesne komputery z szybkim dostępem do internetu, dużą Salę Gimnastyczną wyposażoną w dużą ilość  sprzętów sportowych oraz szereg klas o specjalistycznym wyposażeniu.
Dopełnieniem całości jest przestronna Szatnia dla wszystkich uczniów, Świetlica szkolna zapewniająca opiekę uczniom przed jak i po zajęciach w szkole oraz nowoczesny Gabinet Pielęgniarki z odpowiednim wyposażeniem medycznym.
W razie potrzeby uczniowie mogą korzystać z przestronnych i dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych łazienek na każdym piętrze a dzieci poruszające się na wózkach z podnośnika umożliwiającego poruszanie się po schodach.