Świetnie zorganizowany transport chłodniczy w woj. mazowieckim

Firma: As-Trans Sława Paszkowska | Oferta/WWW: odsyłacz

As-Trans to firma, którą zatrudnisz do transportu chłodniczego. Mazowieckie to województwo, po którym najczęściej się porusza. Zlecenia przyjmowane są od wielu firm z przeróżnych branż. Transport chłodniczy obejmuje np. transport produktów spożywczych takich, jak owoce, czy produkty garmażeryjne. Ponadto firma przewozi leki w temperaturze kontrolowanej. Jak to możliwe, że towar przewożony jest w stanie nienaruszonym setki kilometrów? Przede wszystkim jest to zasługa doświadczonych kierowców oraz pojazdów, jakie mają do dyspozycji. Każde auto wyposażone jest w system monitoringu, który na bieżąco kontroluje temperaturę w pojeździe. Ponadto każdy samochód jest zawsze skrupulatnie sprawdzany pod kątem technicznym i higienicznym. Towar jest nie tylko należycie zabezpieczony, ale też ma odpowiednie warunki, dzięki czemu nie psuje się i nie traci swoich walorów smakowych. W transporcie chłodniczym w woj. mazowieckim firma As-Trans specjalizuje się od wielu lat- spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, a także doradzi.

Szczegółowe informacje o firmie

Nazwa: As-Trans Sława Paszkowska